• (098) 087-99-88  (098) 087-99-88
 • (093) 913-43-30  (093) 913-43-30
 • (099) 624-45-45  (099) 624-45-45
 •   Ще контакти

  м. Одеса, вул Давида Ойстраха 32
  Электроинструмент Ноутбуки Электромобили
  Акційні товари
  Нові надходження

  Будівельне обладнання та інструмент

  Розвиток інтернет-торгівлі

  Ні для кого не секрет, що в даний час торгівля все більше і більше освоює Інтернет. Сьогодні в мережі можна купити не тільки товари народного споживання, замовити продукти з найближчого супермаркету і оплатити комунальні платежі, а й придбати серйозне будівельне обладнання і електроінструмент, які допоможуть як у професійній діяльності, так і в побуті. Саме тому інтернет-магазин «Укргоссклад» пропонує Вам скористатися послугами свого сайту, щоб вибрати якісне та надійне обладнання.

  Будівельне обладнання

  Ми хочемо запропонувати Вам обладнання, без якої не обійдеться жодне будівництво. Це бетономішалки різного об'єму, які готують бетонну суміш швидко і в необхідній кількості, компактний і зручний у використанні зварювальне обладнання, компресори та обігрівачі. Для забезпечення стабільної роботи електроустаткування ми пропонуємо придбати джерела безперебійного живлення різної ємності з тривалим терміном роботи батареї, а також стабілізатори напруги, які, незважаючи на те, що зроблені в Китаї, відрізняються високоякісним виконанням, наявністю захисту від перегріву і практично безшумною роботою. Ми дуже відповідально підходимо до вибору постачальників, і, співпрацюючи з виробниками з інших країн, перш за все, перевіряємо всі значущі експлуатаційні характеристики, не залишаючи можливостей для закупівлі неякісного обладнання.

  Садовий інструмент

  Ну а для того, щоб допомогти Вам на дачі і в саду, ми пропонуємо Вашій увазі різноманітну садову і сільськогосподарську техніку. У нас Ви знайдете заглибні і вихрові насоси, дизельні мотоблоки та бензинові мотокоси, електропили і електротример, а також багато інших пристосування, без яких робота в саду або на присадибній ділянці буде приносити не радість, а перетвориться в трудову повинність.

  Багатофункціональні мінімийки

  Крім того, на нашому сайті Ви знайдете широкий асортимент минимоек від визнаного лідера в цій та багатьох інших галузях фірми Bosch. Вони призначені не тільки для того, щоб вимити Вашу машину або гараж, але і допоможуть привести в порядок забруднився робочий інструмент. Незалежно від вартості та конструктивних особливостей, якість виконання цього обладнання не обдурить Ваших очікувань.

  Покращений сервіс і висока якість

  Інтернет-магазин «Укргоссклад» радий запропонувати Вам не тільки високоякісну продукцію, але і найкращий сервіс. Зв'яжіться з нашими менеджерами будь-яким зручним для Вас способом і переконайтеся в цьому особисто!